Kniha návštev

Re:nwm

Dátum: 17.10.2009 | Vložil: mario vasko

:)

Re:nwm

Dátum: 17.10.2009 | Vložil: milos

ok bereme Ta esce nemame vdacny terč

Re:Re:nwm

Dátum: 20.10.2009 | Vložil: msjo

lol

Re:Re:Re:nwm

Dátum: 15.11.2009 | Vložil: Ciffino

fúúúha.. potrebujem 2x 1 z anglištini až potom dostanem airsoftu a budem hrať s vami =)

Re:nwm

Dátum: 15.11.2012 | Vložil: Sworky Max

z jarmoku???? :D prosim ťa, airsoft sa nehrá s guličkovkami ale s airsoftkami a to je rozdiel

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8