:)
Kniha návštev
Re:nwm
Dátum: 17.10.2009 | Vložil: mario vasko
Re:nwm
Dátum: 17.10.2009 | Vložil: milos
ok bereme Ta esce nemame vdacny terč
Re:Re:nwm
Dátum: 20.10.2009 | Vložil: msjo
lol
Re:Re:Re:nwm
Dátum: 15.11.2009 | Vložil: Ciffino
fúúúha.. potrebujem 2x 1 z anglištini až potom dostanem airsoftu a budem hrať s vami =)
Re:nwm
Dátum: 15.11.2012 | Vložil: Sworky Max
z jarmoku???? :D prosim ťa, airsoft sa nehrá s guličkovkami ale s airsoftkami a to je rozdiel