debili prasivi chcete na hubu kopirujete nam stranku
Kniha návštev
miso
Dátum: 31.01.2012 | Vložil: miso
!!!
Dátum: 28.01.2012 | Vložil: Huliak-airsofttrnove!!!
kopirujete nasu stranku!!!
Re:!!!
Dátum: 29.01.2012 | Vložil: Blanar
prasne, ju odkukali !!!
??
Dátum: 28.01.2012 | Vložil: Huliak-airsofttrnove!!!
vy kopirujetmate to na nej e nasu stranku!!!!!! ale mame ju lepsiu mate to tu slabe- kuknite si nasu --- www.airsofttrnove.webnode.sk
Pokiaľ viem.
Dátum: 16.09.2011 | Vložil: Pokiaľ viem.
Pokiaľ viem, ak sú deti pod dozorom 18 ročného tak je to legálne. Neviem prečo si tu otvárate huby 20 ročný chumaji ktorí ste nechodili ani do školy a neučili ste sa slovenčinu. Radšej nepíšte. Vďaka.
Záujem o airsoft
Dátum: 28.07.2011 | Vložil: Roman
Nazdar mohol by som s vami hrať
kapoš
Dátum: 15.07.2011 | Vložil: xXx
mi mame tiež airsoft team na www.SUPERDELTA.WEBNODE.SK
Mr.CS
Dátum: 28.10.2010 | Vložil: Vlado
No veď su s obce Pata tuším. Za Trnavou.
:D
Dátum: 28.09.2010 | Vložil: :D
:D :D :D
no nvm
Dátum: 19.07.2010 | Vložil: lol
no nvm kde hrate v lese v teplakoch?? s gulickovkami z jarmoku a viete vytvorit stranku ste borci 12 rocny cool