Kniha návštev

...

Dátum: 04.02.2012 | Vložil: From Airsofttrnove.webnode.sk

Po prvé žiaden Web nie je odkukaný, ked vytváraš stránku v webnode môžeš si vybrať aku chceš temu tak.. ticho
A ak sa tak kukam táto stranka bola vyrobena 3.1.2010.
Vaša stránka začala 16.12.2011.. to je o necele 2 roky rozdiel.. takže ByeBye <3 :-*

Re:...

Dátum: 04.02.2012 | Vložil: Airsofttrnove

smola

CHalani

Dátum: 04.02.2012 | Vložil: Meldo

Chalani, prestaňte s tým kurva, stiahnite sa...neserte sa k ním do stránky, nič nám neurobili tak ich nechajte na pokoji

Re:CHalani

Dátum: 04.02.2012 | Vložil: JAKUB

chalani fakt vyserte sa na to ja som si to vcera vsimol ze ich stranka bola skorsie spravene ako nasa. Naco sa s niekym znovu hadat a nadavat mu. SERTE NA TO!

miso

Dátum: 04.02.2012 | Vložil: miso

My tam prídeme vlakom za tie peniaze to stojí , ale už keď
tam budeme nič vám neostane .

KUBA

Dátum: 03.02.2012 | Vložil: KUBA

To ib nebol zli napad skocili bysme kvam napr ked bude agrokomplex daki zajazd by nas tam hodil.len aby oni celi.

miso

Dátum: 02.02.2012 | Vložil: miso

Prosím zničte si stránku lebo je okukaná od nás . Do Paty sa mi ísť nechce je to daleko , ale ak tam prídeme s našou bandou ani jeden bunker zo sena alebo z čoho to je neostane.

Re:miso

Dátum: 03.02.2012 | Vložil: jakub

miso som aj rozmislal ze by sme ich kontaktovali ze s nimi chceme hrat ale potom som si spomenul ze s lamami nehrame

XYZ

Dátum: 02.02.2012 | Vložil: XYZ

Pocuj to ak 47 kalashnikov to jedno je čo za značka.

KUBA

Dátum: 02.02.2012 | Vložil: KUBA

Ano pravda odkulali nevedia vlastne su to lami.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>